Karwia – miejscowość magiczna

Karwia to niezwykle popularne wśród turystów miejsce nad morzem, które każdego roku przyciąga tu setki wczasowiczów. Z pozoru niewielka osada rybacka, w szczycie sezonu tętni życiem, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Jednak nie tylko czysta, szeroka i długa na ponad 3 kilometry plaża sprawia, że miejscowość ta jest tak chętnie odwiedzana.

Z racji swojego położenia Karwia jest doskonałą bazą wypadową do okolicznych miejscowości, w których na turystów czeka mnóstwo atrakcji. Do oddalonego o 50 kilometrów Helu dostaniesz się tam w godzinę, a jeśli urlop spędzasz z dziećmi pamiętaj, aby zarezerwować 1 dzień na wycieczkę do tego szczególnego miejsca. To właśnie tam, w helskim fokarium będziesz miał okazję zobaczyć chronione ssaki. Nieco bliżej, we Władysławowie czeka na Ciebie mnóstwo parków rozrywki, których Twoje dzieci nie będą chciały opuścić.

Aby zarezerwować miejsca noclegowe w Karwi skorzystaj z doskonale przygotowanej bazy noclegowej. Znajdziesz tam oferty na miarę swoich oczekiwań. Jeśli lubisz naturę możesz wybrać nocleg w gospodarstwie agroturystycznym, w którym każdego dnia będziesz mógł posmakować świeżych potraw regionalnych. Ci, którzy wolą być bliżej ludzi, z pewnością zadowolą się ofertą pensjonatów, które są doskonale przygotowane na przyjęcie turystów. Palety noclegowe w Karwi są dostępne przez cały rok. Dlatego właśnie turyści chętnie odwiedzają tę nadmorską miejscowość poza szczytem sezonu. Dzięki temu mogą z dala od wakacyjnego zgiełku odpocząć ciesząc się widokiem morza, na przykład we wrześniu lub październiku (wyszukaj noclegów z rabatami: meteor-turystyka.pl/noclegi,karwia,0.html).

Jeśli lubisz jazdę na rowerze, w Karwi czekają na Ciebie trasy rowerowe, którymi możesz dojechać w wybranym przez siebie kierunku. Jazda konna i specjalnie przygotowane trasy konne to kolejna atrakcja dla lubiących aktywny wypoczynek. To także miejsce, gdzie każdego roku na plażach odbywają się sezonowe imprezy muzyczne. Jeśli sprawdzisz kalendarium tego miejsca, będziesz miał okazję spędzić urlop naprawdę atrakcyjnie. Jeśli lubisz jeziora, tuż obok docelowego miasta możesz cieszyć się kąpielą w Jeziorze Żarnowieckim, gdzie woda jest zdecydowanie cieplejsza. W pobliskim Żarnowcu możesz także zobaczyć pozostałości po budowanej tam kiedyś elektrowni atomowej.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *